# 38 Noční prohlídka zámku Rosice

26. června 2017 v 10:33 | Snílek |  1000 věcí, které mě dělají šťastnou
Jen výjimečně píšu o věcech, které mají teprve nastat. Tohle je jedna z nich. Už dlouho jsem chtěla na nějakou noční prohlídku zámku, bohužel vždycky to bylo buď ve špatnou dobu, nebo na špatném místě (jako že bych se nedostala dom). Až teď se tyto dva kruhy protly. Zámek Rosice je jen kousek od Brna, takže se lze dopravit zpátky do Brna i v pozdější hodině než v sedm. Naštěstí pro mě.
Dobře, uznávám, že zámek je takový, no, má ještě hodně co dohánět, ale pořád je to noční prohlídka. Nebo spíš teda večerní, noční je pro mě v noci, ale vždycky se to tak nazývá.
Takže tohle je pozvánka pro stejné lidi jako já (co mají rádi noční prohlídky, nebo po nich touží), a pro případné mé fanoušky (ha ha), kteří by snad toužili mě potkat (ještě větší ha ha), byť by to bylo i trochu na tajňačku, protože neřeknu, na kterou z těch dvou prohlídek půjdu (tak teď už po tom touží snad každý z těch mých asi dvou fandů, že?). Akce probíhá 30. 6. 2017 od 19:00 a 20:00.

Odkaz na stránky zámku http://zamek.rosice.cz/. Na akci je potřeba se registrovat předem. I když, podle toho, co mi v emailu naznačovali, tak zvláště pokud jste z Rosic, dost možná se tam dostanete i bez registrace protože bude dost místa. Ale jeden nikdy neví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 misa660 misa660 | Web | 26. června 2017 v 20:46 | Reagovat

tak noční prohlídka může být zajímavá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama