# 34 Jen pro zvědavce - Cinema city

25. května 2017 v 10:28 | Snílek |  1000 věcí, které mě dělají šťastnou
Už týdny slintám po Pirátech z Karibiku 5 (ano, uvědomuju si, že čtyřka byla taková... taková), a když jsem se minulý týden ve čtvrtek chtěla podívat, že bych si třeba rezervovala lístek na ně, když jsem si všimla plakátu "Jen pro zvědavé". Tohle je jako cílené na mě, rozhodně jsem na to musela jít. A navíc to bylo zadarmo, no neberte to.
V čem to spočívá? Jdete na film, ale nevíte na jaký a jen doufáte, že tam nepustí nějaký béčkový horor. Ihned jsem si vzpomněla na Teorii velkého třesku. Tam na to přeci taky šli. Tiše a tajně v koutku své duše jsem doufala, že by tam třeba ty piráty mohli promítat. Což by bylo strašně super, protože zároveň už rok čekám na Wonder Woman. A ono je to docela finančně náročné, přecijen to stojí nějaký ten peníz, a když potřebujete šetřit, počítá se každá koruna.
Nebudu vás dlouho napínat, mělo to šťastný konec, opravdu je tam promítali. Bylo jsem z toho nadšená. To ale není všechno. Víc takových akcí! :-)
Shrnu to do několika plus:
+ bylo to zadarmo
+ vyřeší to vaše problémy, když nevíte na co se podívat
+ žádné reklamy, jako vážně, ono to opravdu začalo v sedm a ne až po půl hodině reklam a ukázek na jiný film
+ příjemné a dost nečekané překvapení v podobě nápoje - v místě, kam si můžete odložit koupení pití (nebo pokud jste socky jako já, které zrovna colu nemusí, tak svojí flašku vody) na nás čekala malá plechovka jakéhosi nápoje

Uznávám, že kdyby se to konalo nějak častěji, tak by to ztratilo na atraktivitě, ale kdyby taková akce proběhla tak dvakrát ročně, nebo aspoň každý rok, bylo by fakt super a rozhodně palec nahoru pro Cinema City. Tohle se jim fakt povedlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama