# 31 Azkaban escape

10. května 2017 v 23:33 | Snílek |  1000 věcí, které mě dělají šťastnou
Azkaban escape začal zcela nevinně. Vzniklo to v rámci jednoho předmětu do školy.
Základní koncept je ten, že my jsme smrtijedi, kteří se snaží utéct z Azkabanu. Což se samozřejmě těm "hodným" nelíbí a snaží se nás chytit. My se pak cestou budeme potýkat s řadou překážet a překovávat je, aby nás pomyslně nechytili a nezavřeli zase zpět.
Rozhodně to nebylo nic snadného. Většina hádanek nám zabrala víc jak hodinu (i když se to nezdálo), přičemž podporovat morálku týmu bylo vážně těžké, jelikož byli nesoutěživí a velmi rychle to vzdávali, takže po nějakých deseti minutách neúspěšného luštění to bylo hned "dojdeme si pro nápovědu". Naštěstí jsme ji potřebovali asi jen dvakrát.
Jednalo se o osm stanovišť. Každý úkol byl uveden kouskem příběhu a nejvtipnější bylo hledat na Svoboďáku náš kontakt. V osm večer, v sobotu. V době, kdy je už tma a pochybuje se tam samá divná existence :D
Co se mi fakt líbilo - po zaplacení poplatku jsme dostali razítko ("tetování") se znamením zla, které má každý smrtijed.

Oficiální stránka: http://azkabanescape.webnode.cz/
Odkaz přímo na příběh a stanoviště s jednotlivými hádankami a jejím řešením: http://azkabanescape.webnode.cz/stanoviste/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama