14. únor - Čokoláda, všude samá čokoláda

14. února 2016 v 15:51 | Snílek
Tento deníček není reálný, jedná se pouze o výplod mé fantazie, protože skutečný život je příliš nudný.

Co je na čokoládové párty nejlepší? No přece čokoláda! Kdo by čokoládu neměl rád Smějící se Vždyť i moje kamarádka, která jí má zakázanou od doktora, protože jí způsobuje nějaký zdravotní problémy, ji má ráda Smějící se (mimochodem, tohle je pravda, je to chudák, protože ji fakt nesmí jíst a ani nějaké další sladkosti. A cukrovku nemá. Vlastně ani sami doktoři neví, co jí je. Jednou jí může, podruhé zase ne. Takže k narozeninám jí můžete koupit leda mrkev Smějící se).
Abych ale začala hezky od začátku Smějící se Při vstupu do klubu jsme dostali čokoládu ve tvaru vstupenky a ještě razítko na ruku, abychom si tu svojí vstupenku taky mohli sníst Smějící se Víte, jak je příběh Karlík a továrna na čokoládu? Tak přesně takhle vypadala vstupenka. Jen měla velikost vizitky Smějící se A když už jsme u toho Karlíka, jedna místnost byla dělaná přesně jako ta louka v továrně. I ten vodopád tam měli. Jak ho udělali, na to se nám nepodařilo přijít, ale bylo úžasné něco takového vidět na vlastní oči!
Ta hlavní, největší, kde byl i taneční parket, byla jedním slovem páni. Sál byl po stranách lemovaný fontánkama, ze kterých prýštila čokoláda. Ale ne ledas jaká. Mléčná, hořká, bílá, s příchutí, stačilo si vybrat! Za fontánkama bylo množstvé stolů s různými čokoládovými pochoutkami. Tabulky čokolád, bonbony, pralinky, řezy i dorty. Není divu, že vstupenka byla trochu dražší a muselo to zarezervovat předem. Ale byl to učiněný ráj pro čokomilce jako jsem byla já. Na baru se míchali převážně koktejly s čokoládovými likéry, ale našli se i klasické. A za co jsem byla fakt věčná, sem tam byla postavena fontána s čistou vodou. Když už jsme byli přeslazení, mohli jsme si na chvíli ulevit. A to aniž bychom si museli kupovat tu malou lahvičku 0,33 za 25 korun. A co na tom bylo to úplně nejlepší, když jsme vydrželi až do skončení, co se nesnědlo, co jsme si mohli odnést domů. Jelikož se stoly průběžně doplňovali a některé, hlavně teda pralinky a bonbony byly zabalené, nemuseli jsme se ani příliš obávat nehygieničnosti.

Aby toho nebylo málo, dneska jsem dostala takový příjemný dárek k Valentýnovi. Pamatuješ, jak jsem se začátkem listopadu zmiňovala o té tajemné osobě z večírku? Tak si píšeme pořád. Sice jsem stále nezjistila, kdo to je, ale je příjemné takhle s někým flirtovat. Dodává to sebevědomí. I když to stále beru trochu s rezervou. No, tak jsem od něj dostala květiny a třešňové želé bonbony Rozpačitý Nechal mi to na recepci koleje. Jelikož on ví, jak jsem vypadala, tudíž jestli mě zná, není až takový problém si to dohledat, tak mě to nijak nešokovalo. Ale z toho dárku jsem byla fakt překvapená. Nenapadlo by mě, že mi něco dá. Bylo to milé. Ještě teď jsem z toho trochu naměkko. Jen mu to nemůžu nijak oplatit. On sice ani nechce, přesto si připadám trochu jako dlužník Usmívající se

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama