Proč jsem nesnědl svého taťku?

12. prosince 2015 v 19:03 | Snílek |  plky, pindy, bláboly, úvahy na druhou
Jestli očekáváte nějaký příběh, nebo inteligentní článek, tak okamžitě přestaňte číst. Budete totiž jen zklamaní :D Ne, skutečně jsem na to příběh nenapsala (i když možná by to mohlo být zajímavé a pokud budu mít nápad, vrátím se k tomu ;-))
Ale ne :-) Jde o to, že připravuju, dá se říct, že druhý díl na to, proč to mají mladší sourozenci těžší. A tentokrát proberu i druhou stranu rovnice - a to starší sourozence (ne, ani o nich dnešní článek není, to bude trochu jindy).
Jelikož ale já jsem mladší a tudíž mám trochu problém se vcítit do opačné role, dokázala jsem dát dohromady jen osm bodů. To mi přišlo trochu málo, tak jsem se rozhodla, že využiju strýčka Google, aby mi poradil. No a když jsem do vyhledávače napsala "proč" než jsem se dostala kamkoliv dál, vyjely mi možnosti nejčastějšího vyhledávání (je to tak že jo? nezná snad google moje tajné úchylky, že ne? :D). No a jako první tam byla "proč jsem nesnědl svého taťku". Mimochodem, jako druhá možnost byla "proč jsem se neoběsila", ty lidi mají fakt divné úchylky. Můj výraz by něco jako what??? O_o
Naštěstí jsem zjistila (ano, jsem zvědavý tvor, takže jsem na to samozřejmě musela kliknout :D), že se vlastně jedná o něco zcela nevinného :D Podle všeho jde totiž jen o nějaký francouzský film. A tohle je jeho anotace sebraná ze čsfd:

"Napínavý příběh Edwarda, staršího syna krále Simianů (pralidí), který se narodil příliš maličký a byl proto zatracen svým kmenem. Vyrostl v izolaci pod ochrannou svého přítele Iana. Neuvěřitelně geniální Edward objeví tajemství ohně, lovu, moderního způsobu bydlení, lásky a dokonce naděje. A protože je od přírody velkorysý, chce se o vše podělit. Zvrátí veškeré zavedené pořádky a dovede svůj druh s drzostí a humorem jemu vlastním vstříc skutečné lidské existenci - kde sníst něčího otce prostě není v pořádku."

Jelikož je to animované a jelikož to má na čsfd 50%, myslím, že to bude celkem pěkný film :D Ne, vážně. S jejich hodnocením mám dost často problém. Filmy, které oni tam hodnotí průměrně až podprůměrně, mně se většinou líbí. A naopak filmy, které mají i 75% jsou pro mě odpad. Jenže ono je to těžké, když půlka z nich ten film odsoudí už ze zvyku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama