5. prosince - Nesnáším alkohol

5. prosince 2015 v 14:01 | Snílek |  Fantastický deníček
Tento deníček není reálný, jedná se pouze o výplod mé fantazie, protože skutečný život je příliš nudný.


Eee, je mi strašně zle... Nedávno začala sezóna maturitních zábav. Chtěla jsem říct plesů, ale to není úplně vystihující slovo. Když řeknu ples, představím si něco, jako je u nás. Plesové šaty, kapela na pódiu, která střídavě hraje klasické rytmy jako polka/valčík a to na co se dá normálně tancovat. U stolečků okolo sedí rodičové a prarodičové, kteří si občas trsnou. Holky s tombolou. Nástup, půlnoční překvapení a tak. To se tady fakt nepěstuje. Zatímco plesy se snaží aspoň tvářit, že tam nejde o pití, tady se ani nesnaží předstírat, že jsem o něco jiného než chlastačku.
Jelikož Peterova mladší sestra právě jeden takový pořádala, a údajně to mělo být legendární, no tak jsme tam nesměli chybět. A že to bylo Smějící se A vůbec nevadí, že je to až v Miami Smějící se
Pronajala místní bar, který je hned u pláže, takže spousta místa na tancování. Navíc domluvila 50% slevu na všechno pití. A jelikož se to tam lilo fakt ve velkým, rozhodně neprodělali. Dokonce se jí podařilo přemluvit Compass West, aby nám tam zahráli. A to je současná nejoblíbenější kapela pro náctileté! Překvapený Takže si jistě dokážeš představit, jaký to byl masakr.
Já zpočátku moc nepila. Nechtěla jsem přesně takhle dopadnout. Ale potkala jsem tam několik svým starých známých, a jak se nejlépe utužuje přátelství? No při panáčku přece Smějící se Takže stačil jeden panáček na pozdrav, druhý na staré časy a když jsem takhle potkala už čtvrtého, bylo hotovo Smějící se Ale rozhodně toho nelituju, protože to bylo vážně super. Jen nám k ránu trochu sprchlo.
Akorát teda nevím, jak to bude s návratem Smějící se Původní plán byl, že bychom mohli tak kolem druhé se vrátit, ale vzhledem k tomu, že většina party vypadá v posledním tažení a druhá půlka ještě stále chrní, tak nevím, nevím Smějící se Hádám, že to dopadne tak, že si dáme vyprošťováka a když už jsme tady, tak si to tu pořádně užijeme se vším všudy Smějící se Jen v tom pondělí to asi bude dost krušné Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 6. prosince 2015 v 7:54 | Reagovat

:D k tomu nejde dodat víc, než ten smajlík, který ti prolíná celý text :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama