# 22 Adventní kalendář

2. prosince 2015 v 21:46 | Snílek |  1000 věcí, které mě dělají šťastnou
Někdo by mohl namítat, že jsem na adventní kalendář už moc stará. No já si to nemyslím. Však je mi teprve něco málo přes dvacet. A mám v plánu si ho kupovat snad ještě i ve čtyřiceti. To se asi nezmění. Jediné, co by mohlo, je kvalita kalendáře. Protože co si budeme namlouvat, jako chudá studentka si můžu tak maximálně dovolit ten za dvacku z lidlu. Teda, ne že bych si nemohla dovolit i ten "kvalitnější", který tu prodává Kinder Chololate, ale je mi líto na to utratit mé těžce našetřené peníze. Aby bylo jasno, mně to nevadí. Bohatě mi ta levná napodobenina stačí. Však ono se o kvalitě čokolády nemá ani moc mluvit i u těch dražších variant. Kdo se v tom trochu orientuje, ví, že to prostě čokoláda není, byť se tak tváří. V zásadě se tam platí akorát za značku. I když uznávám, že různé čokoládky by mohli být vítaným osvěžením od klasické mašinky, hvězdičky a káčátka, nebo co to vlastně je :D
Co bylo mým letošním překvapivým zjištěním o kalendářích, tak existuje i varianta pro kočky a psy. Osobně si nedovedu představit, jak to má fungovat a co tam asi tak mohli dát. Jelikož ani jedno z oněch zvířat nevlastním, nemám s tímhle žádné zkušenosti. Jestli tam za těmi okýnky mají granule, paštičky, konzervy, nebo všechno dohromady.
Musím přiznat, že tak úplně nevím, proč si ho vlastně kupuju. Teda vím, chci ho. Ale proč ho tak moc chci, to je otázka, na kterou nedokážu odpovědět, i když bych strašně ráda. Fakt mi mě ta odpověď zajímala. Snad pro ten obrázek, který často bývá moc pěkný. Nebo pro tu naivitu, že třeba tentokrát to pořadí a tvary čokoládek změnili. Kvůli odpočítávání dnů ke Štědrému večeru to není, i když dost to pomáhá a v zásadě je prosinec jediný den, kdy skutečně vím, kolikátého je! To se hodí i pro lidi, kteří jako já mají nějaké zkoušky už v prosinci. Takže proč? Na tohle byste mi snad mohli odpovědět vy, čtenáři (a náhodnivší zabloudilí).
Kupujete si adventní kalendář? A proč ano, případně proč ne? :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama