9. října - Rýmička není jen pro chlapy!

9. října 2015 v 14:31 | Snílek |  Fantastický deníček
Tento deníček není reálný, jedná se pouze o výplod mé fantazie, protože skutečný život je příliš nudný.


Jestli něco v životě nesnáším, pak je to rýma. Ale fakt, jiné nemoci mi nevadí. Jen ta rýma. Hlava mě bolí a pulzuje, tak že nedokážu kloudně přemýšlet. Z nosu mi teče, tak že se v tomhle období mým nejlepším kamarádem stává krabice kapesníků a dezmazulen. Kapky do nosu se snažím používat, jen když jdu spát. Nos nemám odřený jen díky tomu, že si ho po každých třech smrknutích namažu. Uznávám, že s mou velmi vysokou frekvencí smrkání se může zdát tento úkon poněkud zbytečný, ale za ta léta jsem se naučila, že je to ta nejlepší prevence. I když si to vzápětí zase otřu, nemám ho odřený, jako tomu bývalo dřív, kdy jsem si počkala na dobu, ve které už nebudu, co minutu smrkat. Nejhorší je na tom, že mi příšerně slzí oči, takže nemůžu kloudně nic dělat. A taky se mi docela začíná motat hlava z nedostatku vzduchu.
Ve škole jsem na většině hodin raději ani nebyla. Krom těch povinných a těch, kde se psalo. I tak se učitelé tvářili značně nelibě, že jim tam smrkám a kašlu do výkladu. A to jsem se snažila to omezovat!
Domluvila jsem se s přáteli, aby si Anat na těch pár dní, než mě to přejde, raději vzali k sobě. Jinak by se to taky mohlo stát několika týdenním koloběhem, kdy to ona chytí ode mě a já pak zase zpětně od ní. Nejdřív se moc netvářili, ale když mě viděli, donesli mi ovoce a zahnali do postele. Je to strašné. Běžně můžu klidně s horečkou chodit do školy, do práce, kamkoliv a ničemu to nevadí. Ale když mám rýmu, stává se ze mě malé ubohé nebožátko. Už aby to bylo za mnou. Před chvíli jsem se vrátila z hodiny a ujít těch pár metrů byl pro mě úplně heroický výkon. Taky jsem díky tomu už dva dny nebyla ráno běhat. I tak se musím pochválit, že jsem to porušila až teď. Asi po měsíci a jen díky té zpropadené rýmě.
Ale už budu končit. Jsem tak unavená, že sotva udržím pero a raději jdu spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 9. října 2015 v 19:43 | Reagovat

Přesně! Rýma = bolest hlavy s únavou, smrkání a je to peklo! Teplota je oproti tomu lehce řešitelná, zaspíš ji a cajk, ale rýma... Grrr! Teď ji má má drahá polovička, tak mi tu umírá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama