22. října - Stop stav

22. října 2015 v 17:28 | Snílek |  Fantastický deníček
Tento deníček není reálný, jedná se pouze o výplod mé fantazie, protože skutečný život je příliš nudný.


No vážně, může mít někdo takovou smůlu. Tak jdu tak ráno zaběhat a co se nestane. Skoro na konci parku uklouznu po listí a podvrknu si kotník Nerozhodný Nikde nikdo, protože kdo by vstával v šest ráno, jen aby se šel procházet do parku, že? Safra, vždyť tam nebyl ani žádný pejskař! Jak je to možné. Běžně tu sem tam někoho potkám. Dneska ale zrovna nikoho. Možná za to může to psí počasí. Ani se nikomu nechtělo to té mlhy a lehkého mrholení. Mě po popravdě spíš těšilo. Ale pro většinu to asi bylo, že: "Eh? Nikam nejdu."
Domů mi to trvalo asi hodinu. To, kam se běžně dostanu tak za 10-15 minut se po jedné noze a četných pauzách na odpočinek, se prodloužilo asi tak dvacetinásobně. Aspoň mi to tak přišlo. Těsně na konci parku jsem se potkala s Jimmym, který akorát šel do práce. Chvála orla. Neměl sice vůbec čas, ale dovezl mě aspoň na kolej. Za to jsem byla fakt ráda. Jinak by to bylo ještě tak dvojnásobné.
Tam už nebyl problém se dostavit k doktorce, která mi to zafačovala, dala berličky a tradá do školy. Jen je škoda, že ani moje bebí nebylo omluvou pro nenapsání testu, takže ten výsledek, který jsem psala pod práškama, nechci radši vidět. Ne že bych ty prášky chtěla, nebo potřebovala. Ale doktorka nedala jinak. Skoro celý den jsem si připadala jako mráček.
Každopádně, moje zraněná noha znamená, že nějakou dobu nebudu moc běhat. Což je úplně nanic. To vstávání sice pořád nemusím, ale po tom měsíci a něco jsem si v tom našla velmi dobrou formu uvolnění a uklidnění. Běh bylo místo, kde jsem to byla jen já, hudba a nic jiného. Žádný čas, žádné problémy, žádné starosti, prostě nic. A teď jsem o to přišla. Nevím, co budu dělat. Asi budu chodit do posilky a trénovat zbytek těla, hlavně vršek. Co se dá dělat. Takhle situace prostě potřebuje nějaké kreativní myšlení Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 23. října 2015 v 7:49 | Reagovat

Ať běháš či ne, je to vážně, jak popisuješ - relax, uvolnění, ... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama