# 17 Lewis le Val

29. října 2015 v 21:22 | Snílek |  1000 věcí, které mě dělají šťastnou

Ne, opravdu to není Johnny Depp, jak se může na první pohled zdát.
Mám nového miláčka (promiň Spenci)! Poprvé jsme se "setkali" na discovery science v pořadu ovládání myslí, nebo tak nějak. Když jsem Lewise poprvé uviděla, došlo mi, že tohle je ten kluk mých snů. Potkat takového na ulici, tak snad i odhodím stud a pozvu ho na rande, nebo aspoň na pokec. Pravdaže z poněkud povrchních důvodů, ovšem pokud by mi nevyhovoval povahově, tak ho ani ta pěkná tvářička nezachrání :D
Lewis je (safra... chvilka googlení, vždycky mi to vypadne z hlavy) mentalista. Krom toho je i hypnotizér a čtenář myšlenek (pardon, lepší překlad mě nenapadá a na český si nevzpomínám). Což je povolání, které mě zaujalo už u pouličních kouzelnících a Derrena Browna. Shledávám to jako fascinující věc, kterou bych chtěla umět, ale nikdy umět nebudu.
Jak jsem již (povrchně) napsala, krom své práce mě zaujal především vzhledem. Vypadá jako mladší kopie Jacka Sparrova a Johnnyho Deppa (ano, uvědomuju si, že Johnny Jacka hrál), co jsou moji dva oblíbení lidé. No sami uznejte, že kdybyste potkali na ulici někoho, kdo vypadá jako váš oblíbený herec/zpěvák/postava/kuře, že byste ho taky pozvali aspoň na skleničku. I když je to povrchní jednání.
Avšak to, co k němu cítím, není platonická láska v klasickém smyslu slova. Sama nevím, co přesně to je. Láska ani zamilovanost to rozhodně není, protože si uvědomuju, že na to nám něco chybí a zároveň přebývá (Lewis má přítelkyni, ale i kdyby neměl, co by to změnilo?). Nejspíš nějaký druh silné sympatie :D
(PS. jak to u pisálka mého druhu bývá, za krátko si beztak budete moci přečíst láskyplný příběh touto situací inspirovaný.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 30. října 2015 v 20:07 | Reagovat

Mladší kopie Johnnyho - třeba dozraje. Mentalisty já ráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama