Protože píšu, hubnu...

12. září 2015 v 12:23 | Snílek |  plky, pindy, bláboly, úvahy na druhou
Tohle není tak úplně článek, na který jste ode mě zvyklí. A paradoxně jsem asi dva články před, ve svém fiktivním deníčku, napsala, že jsem přibrala. Ve skutečnosti je to ale tak, že jsem za poslední dva týdny o kilo lehčí a skutečně se nejedná o svalovou hmotu, to mám podchycené ranní rozcvičkou. A ani to není proto, že bych začala nějak aktivně cvičit.
Jsem člověk, který absolutně zbožňuje sladké. A mám takový zlozvyk po večerech mlsat. Přes den mě to tolik netáhne, ale hlavně po večerech, kdy tak nějak jako nemám moc, co dělat, neustále něco ukusuju. Hlavně při učení. To mě naštěstí čeká až za dva týdny a i s tím jsem ke konci semestru docela slušně bojovala. Ono to ve skutečnosti totiž strašně zdržuje.
Tím že jsem mnohem aktivnější v psaní sem na blog, mě nějaké myšlenky na sladké napadnou až před spaním. A to už si ho nedávám.
Ve Vlastě (to je časopis) zrovna na to mají krásný příhodný článek. On se teda týká něčeho trochu jiného a to, že muži opouští své partnerky, když ztloustne. Ve zkratce. Dovolím si z toho ocitovat dvě věci. Snad jim to nebude vadit, když už jim tu vlastně dávám malou reklamu zadarmo.

"Neztloustnete z toho, že budete v poledne chodit na obědy o třech chodech, ale protože si v deset večer rozbalíte tatranku." nějaká lékařka.

"Jakmile se většina vašich myšlenek začne točit okolo jídla - pindy, pindy... Pak máte problém. Ačkoliv by vás to nikdy předtím nenapadlo, takové myšlenky ve skutečnosti značí, že nežijete radostný život - další pindy."

To co bych měla zdůraznit je značí, že nežijete radostný život. No, a jelikož mě blogování neskutečně baví. Neskutečně, protože tomu sama nemůžu uvěřit, když jsem si vzala tařka roční dovolenou. A to nemluvím o svém druhém blogu zaměřeném na anime a "tamto východní tentonoc", kde jsem vydala jako poslední věc nějaké obrázky loni v červnu. Ale tam je problém trochu jiný. Mimochodem, jukněte, doporučuju sekci téma týdne ;-) No a jelikož mě blogování neskutečně baví, je jen přirozené, že zapomínám na svůj (ne)oblíbený hříšek :-) Nabíjí mě to pomalu stejně jako čokoláda. Navíc blogování má několik výhod, jako krom internetu je to zadarmo, nemá to žádné kalorie, naopak, dokonce spalujete 0,12 KJ/min (mimochodem, za přemýšlení je to 0,10 KJ/min :D). Rozvíjíte svou slovní zásobu, učíte se, máte možnost poznat nové lidi a bla bla bla, spousta další důvodů, na které jistě přijdete i vy sami ;-) Má to jen nevýhodu - je to strašný žrout času. Ale upřímně, kolik z nás by ten čas strávilo smysluplněji? Za sebe můžu říct, že já určitě ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ladypilgrim ladypilgrim | Web | 12. září 2015 v 23:16 | Reagovat

;-) DÍKY, VYLOUDILO ÚSMĚV NA MÉ TAJUPLNÉ TVÁŘI...MIMOCHODEM SE DOMNÍVÁM, ŽE TEN SERIÁL JE HRA O TRŮNY...ALE JEN MÁ DOMNĚNKA....HEZKÉ DNY A PIŠ :-)

2 Jana Jana | E-mail | Web | 12. září 2015 v 23:27 | Reagovat

Zjistila jsem, že mlsám, když mi chybí "jakýsi prvek" nebo něco v potravě. Když jím celý den správně (jakože jsem si před krabičkami čas od času řádně vařila a jedla 5x denně), nemám večer na nic chuť, dám si max cocacolu zero (ok, můj hřích, no) a jdu spát :D Jinak suprový název pro článek!!!

3 Snílek Snílek | E-mail | Web | 12. září 2015 v 23:51 | Reagovat

[1]: To by vysvětlovalo, proč seriál, kde klidně zabijou hlavní postavu ještě neznám :D Hru o trůny jsem ještě neviděla :D

[2]: Hehe, mě sladké nechybí jen v případě, že jsem fakt vytížená :D Protože jsem "sladkomilnej" člověk a nepomáhá, ani když se stravuju podle tabulek :D A cocacola zero to není jen tak pronic zanic ;-) tu je naprosto v pořádku pít ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama