18. září - V plné pracovní

18. září 2015 v 20:00 | Snílek |  Fantastický deníček
Tento deníček není reálný, jedná se pouze o výplod mé fantazie, protože skutečný život je příliš nudný.


Hned ve středu, jsemm se byla zeptat ve Walmartu, jestli nehledaj nějaké brigádníky. Chvíli si mě tam přehazovali z vedoucího na vedoucího, aby nakonec řekli, že teda jo. Jakmile jim donesu papír o zdravotní způsobilosti, můžu nastoupit. Tož nelenila jsem, a hned další den utíkala k doktorce, abych jim to tam mohla odpoledne zanést. Měla jsem docela štěstí, protože si od pátku brala dovolenou. Jak bych to vyřizovala pak, no asi bych musela za nějakou místní, jestli mi to orazítkuje. Jen nevím, jak by se na to tvářili. U nás doma to nepotvrzoval nikdo jiný, než vlastní. Jako by to mělo nějaký vliv, stejně akorát změřili tlak, zeptali se na alergie, 500 korun a nazdar. To bylo všechno. Klidně to mohla udělat i jiná. Tady teda bylo vyšetření trochu komplexnější. Tím, že jsem jim to tam odpoledne hned zanesla, jsem už mohla dneska pracovat. Po deseti měsících pravidelného chození, jsem dneska poprvé vynechala naší obvyklou schůku v kavárně. Jelikož jsem měla mezisměnu, tak jsem si tam doběhla tak akorát, kdy se už pomalu začali zvedat. Ale měla jsem za sebe "báječnou" náhradu - Anat. Mám jí ráda, ale tohle byly prostě schůzky, které patřili jen nám. Ještě si nevysloužila možnost tu s námi být. Navíc ani nechci Jimmyho trápit víc, než si zaslouží.
Objednala jsem si svoje oblíbené karamelové laté do cestovního kelímku, ke kterému mi ještě přidal malý balíček. Když jsme opustili kavárnu, pozdržela jsem Hanah trochu za skupinkou, abych od ní vyzvěděla, jaké to bylo. Netvářila se moc na to, že se tam Anat vnutila. Prý skoro celou akorát čuměla na Jimmyho a měla trapné hlášky, když přišel ke stolu. Také každému donesl na ochutnání ten Gé dezert. Došlo mi, že to je nejspíš obsahem balíčku. Doma se mi to pak potvrdilo. Měla to nejspíš být nějaká marketingová strategie. Několik stolů, když to vidělo u nich, si to také objednalo. Nebo za to možná mohla ta cedule před kavárnou Smějící se Předběžně se domluvili, že bychom mohli uspořádat maraton s Hobitem příští týden.
Jo a ještě něco, za měsíc tady bude Michael Flatley s jeho stepařskou show The Lord of the Dance!! Safra, jsem tak nadšená. Doufám, že seženeme nějaké dobré lístky. Začnou se prodávat dnes přesně o půlnoci. Jelikož všici moc dobře ví, že tohle byl vždycky můj sen navštívit, nechali mi plnou moc o rozhodnutí, tam nás upíchnu. To je ještě lepší. Konečný počet lístků, který musím sehnat je 8. Juchůů. Jsem z toho úplně hotová. A šíleně natěšená. V televizi je to úžasné, tak co teprve naživo? Vždycky jsem si stepování chtěla vyzkoušet, bohužel buď nebyly peníze, nebo se to nevyučovalo, nebo nebyl čas. Tak si to kompenzuju aspoň tímhle Usmívající se
Waa, ten Jimmyho je lepší než udělala Anat. Něco do toho musel přidat. Co to jen může být... Skořice. Musí to být skořice. Nemám jí ráda. Poté co jsem tak trochu nedobrovolně dělala skořicový challenge, už jí zrovna dvakrát nemusím. Pokud je ale ve správném množství, je to dobré.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 19. září 2015 v 17:48 | Reagovat

Takový život by se mi líbilo žít...

2 Snílek Snílek | E-mail | Web | 19. září 2015 v 18:56 | Reagovat

[1]: my povídej :D začínám trochu na ní žárlit :D

3 Jana Jana | E-mail | Web | 19. září 2015 v 19:58 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama