14. září - Návrat na zem

14. září 2015 v 17:12 | Snílek |  Fantastický deníček
Tento deníček není reálný, jedná se pouze o výplod mé fantazie, protože skutečný život je příliš nudný.


Promiň deníčku, ale včera jsem byla až příliš unavená, abych do tebe něco znovu psala.
Vzbudili mě hned, jak jsem ulehla. No, ve skutečnosti to bylo asi o čtyři, pět hodin později, ale mně přišlo, jako bych ani nespala. Taky jsem večer šla spát už v osm a chrněla, dokud mě nezbudila ta protivná znělka z Bob a Bobka. Říká se, že pokud chceš nějakou písničku nenávidět, dej si ji jako budík. Mě se to úplně netýká, ale kdybykoliv ji pak z večerníčku ulyším, bude mě jímat tichá hrůza. Bob a Bobek = 6:00 - běh.

Anat z LOTRa nebylo zrovna odvařená, rozhodně ne jako my ostatní. Možná kdybychom začali nejdřív tou zkrácenou verzí. Pozdě bycha honit. Jenže je to těžké, protože ona ho ani nečetla. Na parodii nakonec došlo, takže má práce nebyla marná a několik lidí potom označili Pána Prstenů jako nepovedenou napodobeninu Pár pařmenů Smějící se To mě zahřálo u srdíčka, přestože s Bandou Trotlů nemám žádné vztahy, skutečnost že američani ocenili český výrobek, je k nezaplacení. Původně jsme zamýšleli, že bychom po LOTRovi pustili i Hobita, ale nakonec jsme usoudili, že toho by bylo už moc a uděláme to jindy.
Skoro celý večer a následně i den se Anat až nepříjemně lísala s Jimmymu. Je evidentní, že se jí líbí. Jestli je to vzájemné, to nemůžu říct. Faktem ale zůstává, že zpočátku se tvářil odmítavě, jak noc pokračovala, tak spíš už smířeně a odevzdaně. Druhý den jsem už moc nezkoumala, co na Anat říká.

Jo, abych nezapomněla, tak zítra jdeme skejtovat. Mám takové podezření, že mě tam berou jen proto, aby se měli komu zasmát, fňuk Smějící se Ale pozvala jsem i Anat, snad na tom bude podobně. Je přece z Egypta. Tam by nemuseli zrovna dvakrát provozovat tuto činnost, ne jo? Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 15. září 2015 v 15:18 | Reagovat

Jooo, na Hobita v nezkrácené verzi se těším :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama