12. - 13. září - Den, večer, noc plná LOTRA

13. září 2015 v 4:00 | Snílek |  Fantastický deníček
Tento deníček není reálný, jedná se pouze o výplod mé fantazie, protože skutečný život je příliš nudný.


Fuj, jsem unavená. Uznávám, že zkouknout nezkrácenou verzi všech tří dílů najednou nebyl až tak dobrý nápad, jak se na první pohled zdálo. Na "behind the scenes"nedošlo. Na to se asi podíváme, až po několika hodinovém spánku. Momentálně jsem dost na vážkách, protože bych na svůj ranní běh musela vstávat asi za dvě hodiny. Ale zase ho nechci přerušit, protože pravidelnost je v začátcích velmi důležitá. A nevěřím tomu, že bych se dokázala vykopat večer. To se pravděpodobně zase slastně položím do postele. Momentálně jsem totiž vzhůru skoro 24 hodin. Na druhou stranu, přijdu si až překvapivě čilá. Myslím, že si dneska odbydu svůj běh sice v kratší verzi, ale zato už teď. Vlastně nemyslím, vím to. Raději na to jdu hned...

Tak jsem zpátky. Půlhodinka pro můj unavený mozek je tak akorát.
Začali jsme promítat krátce před polednem. Nejdřív jsme se najedli. Pak pustili film. První jsme zvládli na jeden zátah. Přestávka. Druhý film. Během toho už musela být jedna kratší přestávka. A během toho posledního se udělaly tři. No jo, skoro pět hodin na jeden film je zkrátka příliš. Hanah s Peterem odpadli v půlce třetího a nevzbudilo je ani náš hlahol během poslední pauzičky. A to jsem původně chtěla se ještě vytasit s parodií Pár pařmenů, ke které jsem jim dělala do noci titulky! Možná odpoledne. Jestli se teda dokážou vyhrabat v devět ze spaní.
Jo, co se týče toho s nezapamatovatelným názvem začínající na G, tak to je výborné. Akorát mám dojem, že nás trochu oklamala, protože jsem si dohledala, že to má být tradiční ŘECKÝ! dezert. Ale z Egypta do Řecka je to, co by kamenem dohodil, tak asi cajk. Jimmy, který nakonec přišel i se svým výtečným čajem (vážně, jestli někdy neživé věci obživnou a ovládnou svět, musíš ochutnat jeho ovocný čaj!), si vzal na to dokonce recept. Tvrdí, že se to určitě bude dobře prodávat. Musel si jeden kousek schovat, aby ho dal ochutnat šéfové, pak totiž zaručeně neodmítne. Když to říkal, tak jsem si tak uvědomila, že je to fakt, že ta kavárna asi musí mít někoho, kdo to tam vede. I když přiznám se, doposud mě to tak nějak nenapadlo přisuzovat někomu jinému, než jemu. Tudíž role hlavního pobočníka zástupce šéfa byla pro mě značně překvapivá. Ale už dost řečí, jdu spát. Jestli budu mít, co pak ještě říct, tak to do tebe napíšu. Ale až večer. Takže zatím dobrou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 14. září 2015 v 8:10 | Reagovat

Ježiš, já vážně zbožňuji tvůj imaginární deník!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama