# 7 Ledové království

15. prosince 2013 v 16:59 | Snílek |  1000 věcí, které mě dělají šťastnou
Jaké ledové království? Zvláště teď, když sníh je sotva na horách, říkáte si? A přitom je to daleko prostší. Ledové království je jeden ze součaných animáků, které vyprodukovalo studio Disney.

O čem to je, si můžete přečíst na čsfd.cz.

Já sama jsem ho viděla dvakrát. Nejdřív ve 2D, protože nejsem nijak velkej fanda 3D. JENŽE, pak jsem začala hrabat prstíčkem a uhnala jsem kámošku i na 3D. Já, která to moc nemusí. Což něco znamená. A pokud mohu doporučit, jděte na 3D. Sice není mezitím až takový rozdíl, ale některé momenty jsem si vychutnala, daleko více v trojrozměrném formátu. Například když Elza kouzlila, nebo chumelilo.

trailer - česky, pokud se vám to nelíbí, klikněte si do čsfd

Pozor, následující článek bude částečně obsahovat spoilery.

Mám animáky ráda, ale tehle mě zaujal obzvlášť. Ani nevím v čem přesně je jeho kouzlo. Možná v tom, že role nejsou typicky rozděleny na hodný - zlý. A vlastně až na konci teprve zjistíte, že nejsou všici sluníčkový. Nebo za to možná můžou písničky, kterých je tam nepřeberně. A v češtině mi přijdou lepší než v angličtině. Zvláště píseň "Ráda sněhuláky stavíš" mě zaujala. Bohužel je zatím přístupná jen v angličtině, ale i v tom zní celkem dobře. Odkaz (žel jen slova).
Dalším úžasným momentem je, když Elza, která je zavřená několik let v pokoji a rodiče jí radí, aby skrývala city, uteče ze zámku. Ta proměna, kdy je konečně volná a nemusí svou sílu skrývat, je skvěle vykreslena a doplněna další úžasnou písničkou. A navíc ji můžete i na youtube vidět.


Ale kdo je úplně nejlepší, tak to je Olaf. A Sven (sob). Ale hlavně Olaf, alias mluvící sněhulák :D Já toho kluka prostě zbožňuju.Takže rozhodně neváhejte a vyražte do kina. Je to ideální film na vánoce a pokud jste stejní nadšenci z animáků jako já, budete tenhle film zbožňovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marky Marky | Web | 14. dubna 2015 v 17:31 | Reagovat

Na vlásku a Ledové království jsou moje oblíbené pohádky... Pascal a Olaf jsou prostě úžasní :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama