Proč se z kluků stávají hajzlové a z holek mrchy

11. srpna 2013 v 13:06 | Snílek |  na zamyšlení
Víte, že důvod je to vlastně mnohem prostší, než byste čekali? Protože si za to můžete sami.
Za to co se děje ve společnosti, může z větší části právě ta společnost. Je potřeba si uvědomit, že dokud se společnost nezmění, nezmění se vůbec nic. Ale jak takovou společnost změnit? No to je též dobrá otázka a věnovat se jí budu spíše okrajově.

Před touto skutečností jsem dlouho zavírala oči, ale první žárovka zablikala s příchodem "přiznání holek a kluků" na facebooku. Druhým podnětem byl rozhovor s jedním moc pěkným a milým klučinou, o kterém se ještě zmíním. Na konci jsou dvě písničky, které se podle mě docela hodí.Proč se stávají z holek mrchy a kurvy?
Protože kluci byli už od přírody parchanti. Tak to bylo, je a bude. Máme o tom důkazy z historie jakožto známý svůdník Casanova, ale i ze současného "přiznání kluků".
Když pomineme, že určité procento holek je k tomu vychováno v rodině a má k tomu genetické dědičné vlastnosti, můžou si za to kluci sami. To je pořád samé, "chci milou, pohodovou, chytrou a nejlépe i hezkou holku", ale pak se na noc otočí k jiné, lepší. A myslíte si, že my - ženy vám to budeme snášet věčně? Uvědomte si, že nejsme ve středověku, ani v Japonsku a Číně. Otočíš se jednou - zlomíš srdce, ale pořád ti důvěřuje, otočíš se dvakrát - ta naivnější ti ještě s obtížemi věří, otočíš se potřetí - končíš milý chlapče.

Hypoteticky, máme tady třeba Karličku. Ona je ten ideální typ holky, ale má smůlu protože si narazí sukničkáře. Ten samozřejmě tak úplně nezvládá udržet svého nejlepšího kamaráda v kalhotách a milou Karličku podvede. Tak je z toho zklamaná, ale ne úplně blbá a dá mu sbohem. Časem si najde dalšího a dalšího a dalšího, jenže si vybírá pořád stejné typy. Po několika takovýchto zkušenostech jí napadne, proč by ona měla být ta kráva, která čeká doma na přítele, zatímco on si někde lítá s dlouhonohou, tupou blondýnou? Kluci jsou prasata a ona taky nebude sedět doma na zadku, když si může užívat s někým jiným. Vždyť tamta vychrtlá černovláska (vzniklá mrcha č. 2) jí právě docela slušně oblbuje přítele. Když může ona, můžu taky.
A takhle vznikla mrcha.
Stvořili ji chroničtí sukničkáři a skutečnost, že několikrát narazila na mrchu a stvořenou mrchu, která si jde za svým pobavením a co je lepší než nabalovat zadané kluky? Stejně jsou na tom všichni stejně, neudrží ptáka chvíli dole. A když holka chce sex jen za svým pobavením, nebo prostě proto, že jí to chybí, ale přítele zatím nechce, získá si pověst kurvy. A to i kdyby chodila do kostela se modlit a zpovídat z hříchů. Uznávám, moc dobře to dohromady nejde, ale jak jinak naznačit její svatost.


Proč se stávají kluci zneužívajícími hajzly?
Krom toho, že k tomu mají větší genetické vlastnosti, jsou na tom podobně jako Karlička. Nu ano, kluci mají už od pradávných dob zafixováno, že musí obšťastnit co největší počet žen, zajistit pokračování rodu. A čím toho dokázali víc, čím byli silnějšími a chytřejšími, tím spíš byli pro ženské protějšky přitažlivějšími. Bohužel, tyhle dobré vlastnosti jim zůstaly spíše poskrovnu. Zato skutečnost s co možná největším počtem partnerek si zdatně zachovávají do současné doby.
A teď slíbená zmínka o mém favoritovi. Ne, všichni kluci jsou už od přírody parchanty, pravda, takoví už většinou mají přítele, ale i mezi zbytkem se dá najít docela dobrý úlovek. I když je trošku ironií, že právě ti ideální kluci si narazí krávu, ve většině případů tu od přírody. Což je o to smutnější.
Jednou jsme se bavili a můj milý klučina, říkejme mu třeba Kristián, se mi svěřil, že už nemá potřebu být hodný. Proč by taky měl. Jedna přítelkyně ho podváděla, druhá ho podvedla s nejlepším kamarádem. S tou další si zařídili byt, teda on to všechno zařídil a vybavil a co udělala ona? Kdo tipuje, že se pověsila na krk feťákovi, má malé, zcela bezvýznamné plus. A pak se divte, že když si zažije tohle, už nemá potřebu být ten blbej. Ten hodnej ve vztahu, kterej to všechno schytá. Tak se stal hajzlem. Holky využívá jen ke svému pobavení. Což je škoda, protože by vážně stál za hřích. Naštěstí od ostatních já vím, co čeho bych šla, takže do toho nejdu.
Když se pak potká Karlička s Kristiánem, jak jinak by to mohlo dopadnout než oboustranným využitím, čímž si je potvrdí teorii, že kluci jsou hajzlové a holky mrchy.


Abych to shrnula. Ne všichni mají takovou psychickou odolnost, aby se po každém zmařeném vztahu vrátili do původní podoby. Ten malý červíček pochybnosti a špatnosti v něm začne hlodat. V práci jsou úspěšní jen ti, kteří mají pořádně ostré lokty, nebojí se jít přes mrtvoly a využít svého šarmu k postupu. Proto se stáváme takovými, jakými si nás společnost tvoří.
Nejlepším řešením by byly cedulky s nápisy "jsem mrcha, jsem hajzl, jsem hodná holka, jsem..." Jenže to se nestane. Dalším bodem by bylo, kdyby si co největší počet lidí přečetlo tento článek a vzalo si z něj ponaučení, které se v něm skrývá. Nebo si snad přejete, aby se naše společnost změnila ve změť využívajících lidí, v partu osob, které si nemůžou důvěřovat ani v prostém ahoj, v jedince zcela cizími, i když bydlí hned vedle? Prosím, nedopusťte to!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nila Nila | Web | 15. srpna 2013 v 0:21 | Reagovat

Ahoj! Máš obrovský talent! Přihlaš se do naší literární soutěže!

2 Květoslav Květoslav | 4. června 2014 v 7:54 | Reagovat

...můj přítel je taky parchant,ale mám ho rád... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama