# 5 Anime

26. dubna 2013 v 15:59 | Snílek |  1000 věcí, které mě dělají šťastnou
Pro ty z vás, kteří jsou tímto nedotknuti, tak anime je animovaný seriál z Japonska. Animovaný, ne kreslený! Kreslený je krteček, anime je animované. Sice tu definici nemám úplně ráda, ale pro krátké vysvětlení ideální. I když ten pojem je mnohem složitější.

K anime se můžete upnout, ať už máte náladu jakoukoliv - veselou, smutnou, brutální, na psychologické drama, na cokoliv. A proto je to tak super. Navíc nabízí i poučení (některé) a díky němu se stanete lepším člověkem, aniž byste si to uvědomili.
Získáte nové přátele, ať už máte povahu jakoukoliv, protože otaku (=fanda anime, tak ne zcela přesné) jsou velmi specifická skupina. Mám takový dojem, že i kdyby váš koníček bylo šikanování malých bílých králíčků, tak byste si našli svoji skupinku. Ale to nevím jistě, protože mezi mé zájmy to nepatří. Otaku jsou přátelští a šílení. Rozšíříte si obzory, něco se naučíte a třeba i zjistíte, co byste chtěli dělat v dospělosti.
Anime sleduju ráda, no kdykoliv je k tomu příležitost. A spolehlivě mě dostane z trudomyslnění. Stačí si vybrat to správné. Když jsem naštvaná na celý svět, když potřebuju nabudit k větším výkonům. Světe div se, ale ze známého flákače jsem se vybudila k tomu, abych se aspoň jednou měsíčně učila. A začala se věnovat i dalším záslužnějším činnostem. A na anime se dobře zkouší vlohy k psaní, neboť co více byste ještě chtěli, než když máte prostředí, postavy a na vás je, jen vymyslet nějaký ten příběh a dosadit tak své lepší já?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marky Marky | Web | 14. dubna 2015 v 17:33 | Reagovat

Jééé, anime já ráda :) Nejraději mám Inu-Yashu - jeho plakát mi před rokem koupil brácha na brněnským Anime Festu a visí mi na skříni vedle Dr. House :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama