# 4 Partička

17. dubna 2013 v 15:20 | Snílek |  1000 věcí, které mě dělají šťastnou
Bylo to jako sen, když jsem si na facebookové stránce partičky přečetla, že jedno představení bude i u nás. Takovém zapadákově (z pohledu ostatních). Lístky koupené už dva a půl měsíce dopředu a ještě jsme relativně dobrá místa chytily spíš náhodou. Někdo si během našeho hádání, kam že se teda upíchnem, když všechno dobré už je zabrané, odhlásil místa. My nemeškaly a rychle si je zabraly. Teď už jen netrpělivě čekat.
A najednou den D a my usazené u nás v kulturáku na balkoně netrpělivě čekaly na začátek. Všechna místečka obsazená do posledního. Igor sice chyběl a místo něj byl pro mě nějakej neznámej herec, ale to jsme oželily, protože našim srdíčkám vévodí maestro Sokol.
Viděli jste někdy nějaký díl v televizi? Vězte, že se vám vyplatí investovat do toho těch cca 450 korun, protože naživo je to úplně něco jiného. V televizi je to takové, um... Nedopečené. A to, i přestože nehráli žádnou z mých oblíbených her. Krom nové hry Román, se Gěňa opět předvedl jako výborný hostitel na párty. Že mu to trvalo dlouho, o tom žádná, ale ani se mu moc nedivím. Ondra hrál člověka z filmu, který jsem nikdy neviděla a na jméno si nejspíš ani nevzpomněla. A to co musel hádat u Michala, bylo taky docela obtížné, zlatý špunt od šampusu. No, polechtali nám hoši bránici dokonale.
Po skončení jsme se tam asi dvacet minut ochomýtali, přešlapovaly z místa na místo a přemýšlely, či už máme jít, nebo ještě chvilku počkat. Když se kulturák vyprázdnil a zbyla tam jen velmi malá hrstka vytrvalců, rozhodly jsme se, že teda půjdeme domů. A právě v tu chvíli vyšli. Přijít o deset vteřin později, už bychom se s nimi neviděli a nezískaly tak vzácné podpisy a fotečky.
Největší překvapení bylo, že naši nedosažitelní idolové, jsou taky lidi. A nejsou to nafoukané hvězdy. Byli milý a v pohodě vtipkovali. Lidi z partičky jsou super. Pořád tomu nemůžu uvěřit. Je to jako sen. Ale jedno vím jistě. Až se bude konat další představení poblíž mého města, rozhodně na něj půjdu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama