# 3 Setkání s přáteli

15. dubna 2013 v 14:50 | Snílek |  1000 věcí, které mě dělají šťastnou
Mám takový dojem, že tento bod moc komentovat nemusím. Přesto mu věnuji pár řádků.
Ať už máte kamaráda jednoho, jste nejoblíbenější ve třídě, nebo jste tak asociální, že se společnosti vyhýbáte jako čarodějnice ohni, jedno malé setkání jistě oceníte.
Co se mě týče, tak do vínku mi bylo dáno "společenský a přátelský". Ano, je to pravda, mám ráda společnost, i když poslední dobou mě spíš množství lidí děsí. A abyste si nemysleli, nikdy jsem mezi oblíbence třídy nepatřila, moje přátele by se daly spočítat na prstech jedné ruky (ale pozor, přátele, ne známé, lepší známé, nebo spolužáky, těch mám víc).
Vraťme se k tématu. Včera jsem se zase viděla s kamarádkou. Po delší době. O jejej. Měli jsme si toho tolik, co říct. Celou dobu nám pusy jen jely (a to jsme ani nikoho nedrbali) a smály se na celou kavárnu. Bylo to tak naplňující.
Zhruba ob tři dny se vídám zase s jinou kamarádkou, spolužačkou ze střední. Máte dojem, že se toho za tři dny nemohlo moc udát? No, možná máte pravdu. Ale máme toho mnoho společného, takže je naštěstí pořád o čem se bavit. A když mívám melancholickou náladu, moje lepší spolužačky mi ji zaženou, aniž by o tom jen tušili.
Jestli patříte (asi jako já) k té spodině a jste rádi za jednoho člověka, netruchlete, pořád můžete změnit, nebo si najít nový koníček, případně ještě je pořád chat na lidech, kde o vás nikdo nic neví (pokud se bojíte toho). Nebo lidi na blogu jsou vesměs přátelská komunita. Setkání s přáteli může být i virtuální a stejně suprové, jako to skutečné.

Mějte se a smějte (a hlavně nezoufejte ;-)
Váš Snílek^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama