Proč si myslíte, že jsem vypočítavá mrcha?

22. února 2013 v 16:11 | Snílek |  každá mince má dvě strany
Jmenuje se Saki, je jí 35 let a má dvě malé děti. Měla i manžela Toba, ale ten jí opustil. Dobře udělal, protože se o něj vůbec nestala a podváděla ho. Pracuje sice ve firmě, ale místo prý získala přes postel. Děti chodí ve spravovaném oblečení, protože není schopná koupit jim nějaké pořádné a prý také nadělala spousty dluhů. Zatímco její chudák manžel se snažil podnikat. Nikdy mu nic nevyšlo, protože to všechno bojkotovala. Nedávno jsem jí viděla, jak flirtuje s panem domácím, prý jestli jim tenhle měsíc neodpustí nájemné. Je to pěkná mrcha, ale bohužel hezká, takže jí to vyšlo, zatímco domácí slintal za jejím perfektně vymodelovaným zadečkem.
Potom co jí chudák manžel opustil a prohrál soud o děti, beztak zase před postel, chodila asi týden jako tělo bez duše. Najednou jako by se obrátilo, získala prestižnější místo ve firmě a během měsíce to dotáhla až na místo vedoucí tří oddělení, to se žádné ženě nepodařilo. Také jsem včera slyšela nějaké sténání z bytu pana domácího a o hodinu později z něho vycházela ona. Chodí pěkně oblékaná, i její děti už nemají ty napůl roztrhané cáry oblečení. Aspoň že se o ně začala trochu starat.
Zatímco my obyčejní lidé si poctivě vyděláváme, ona to všechno získala přes postel. Je to vypočítavá mrcha!


Jmenuju se Saki, je mi 35 let a mám dvě malé děti. Můj manžel, tedy teď už bývalý manžel, mě opustil ani ne před měsícem. Pro veřejnost, protože jsem se o něj vůbec nestarala a podváděla ho. Prý. Ale pravda je jiná. Utekl. Utekl s nějakou dvacítkou. Nenapadlo by mě, že je to možné, vždyť přeci ještě nejsem tak stará. Nebo ano? To co mi po něm zbylo jsou pouze dluhy, dluhy a zase dluhy. Už za našeho manželství si je nadělal, pokoušel se podnikat, ale neměl obchodního ducha. Zatímco jsem pracovala v malé firmě a snažila se dostat výše, starala jsem se o děti a platila jeho neustále vzrůstající dluh. On jen seděl, dělal nějaké plány, půjčoval si v bance i od jiných, nebezpečnějších lidí a po večerech se občas toulal v jednom diskrétním striptýzovém baru a propíjel peníze.
Peněz jsme neustále měli málo, děti chodívaly v pospravovaném oblečení a neměli to ve škole nejlehčí. Z bytu nás nevystěhovali jen proto, že jsem se líbila panu domácímu. Je to sice slizoun a za úsměv, mrknutí a občasný flirt nás zatím nechával na pokoji.
Teď mě Toba opustil. A zanechal mi dluhy. Dluhy, které musím splácet, protože zfalšoval podpis a ze mě udělal ručitele. Ze svého platu ale nemám šanci to zvládnout. Do vězení jít nemůžu, o děti by se neměl kdo postarat. Tak si to shrňme, jsem 35letá žena, se dvěma dítky, s ohromnou spoustou dluhů, pracující ve firmičce za mizerný plat. Jsem hezká a využívám toho místo nájemného. Šéfovi to doma také momentálně moc neklape. Mnohokrát naznačoval, že bych se mohla dostat výš, kdybych chtěla.
Ano, využila jsem toho. Spala jsem se šéfem, abych se dostala výš. Spala jsem s domácím, protože si po odchodu Toba začal víc troufat a jsem milenkou jednoho hlavouna, od kterého si Toba půjčil velkou částku peněz. Nelíbí se mi to, ale co jsem měla dělat. Teď jsem se zbavila dluhů, moje děti už nemají spravované oblečení, ale lidé na mě koukají skrz prsty, prý jsem vypočítavá mrcha, která si dělá kariéru přes postel, ale zajímalo by mě, co dělali v mé situaci...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama