Proč si myslíte, že jsem hodná?

19. února 2013 v 15:59 | Snílek |  každá mince má dvě strany
Jmenuje se Akira, je jí 20 let a řeknu vám, lepšího člověka jste snad nepotkali. Ona se o všechny stará, vždycky každému pomůže. Už když jsme spolu chodily do třídy, tak radila při zkoušení a písemkách. Pomáhala s domácími úkoly, nikdy jí nebylo zatěžko s vámi strávit odpoledne a vysvětlovat probíranou látku. Když učitel potřeboval pomoc, většinou se nikdo zrovna nehrnul, ale ona se bez řečí zvedla a pomohla mu.
Má nemocnou babičku a stará se o ní, i když to znamená, že musí upomenout své zájmy. Když musíte někam jet, ráda se vám postará o zvířátko, či mladší sestřičku. Můžete jí věřit, protože žádné vaše tajemství nevyzradí, nepomlouvá a ani o ostatních nehovoří ošklivě za jejich zády. Má přítele, kterému je vždy věrná. Nedávno mi pomohla s moc těžkým nákup a pohlídala mi děcko, když jsem musela na noční. Je to moc hodná holka.


Jmenuji se Akira a je mi 20 let. Všici si o mě myslí, že jsem hodná, ale kdyby věděli, že je to jen přetvářka na povrchu. Ve skutečnosti nejsem hodná. Lidem pomáhám, jen když mi to vynese nějaký užitek. Jako například v práci. Moji kolegové si myslí, že jim pomáhám s úkoly a projekty, ale když se to odevzdává, na první pohled to vypadá, že s tím nemám nic společného, ale ve skutečnosti naznačím, že jsem to všechno udělala já. Proč to taky zapírat. Ve škole jsem radila napůl špatně, překvapujeme, že to nikdy nebylo nikomu divné.
Mám nemocnou babičku, ale chodím za ní, jen proto, že mi nezapomene strčit nějaký peníz do ruky. A o oproti našemu bytu má připojení na internet. To je také důvod, proč nemám problém s hlídáním malých dětí. Dítě strčím do klece, ať neotravuje, najím se u nich, připojení k internetu jedna radost. Přátelé jsou zvyklí ze mě dělat vrbu, protože ví, že nikdy neprozradím tajemství, ani nepomlouvám, ale to jen proto, že jsem se stala mistr slova. Řeknu něco, ale naznačím tím úplně něco jiného a oni si tak toho spoustu domyslí, ale já nic neřekla. A abych nezapomněla, mým oblíbeným koníčkem je šikanování a trápení malých zvířátek...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama