Únor 2013

Proč si myslíte, že neumím řídit?

26. února 2013 v 10:12 | Snílek |  každá mince má dvě strany
Jmenuje se Maju a je jí 20 let. Horší řidičku jste snad neviděli. Ona je postrach silnic. Nechápu, jak jí mohli dát v autoškole řidičák. Jako její otec s ní jezdím a dohlížím na ni. Myslím, že bychom potřebovali auto upravené jako v autoškole. Do ostřejších zatáček jezdí 90 km/h, a pak to nezvládá a naopak do těch krásných zpomaluje, co to jde. Předjíždění? Pche, to ani omylem. Sotva na dlouhé rovné silnici zvládne předjet chodce nebo cyklistu. Už u traktoru jde skoro o život. Jízda po městě? Vždyť jí to chcípne skoro při každém rozjezdu. A udržet se v pruzích? Skoro nemožné. I když je silnice široká, tak s tím mám obrovské problémy. Kolikrát jsme málem skončili ve škarpě. Značky se snad nikdy neučila a pravidla silničního provozu jakbysmet. Ta holka prostě neumí řídit.


Proč si myslíte, že jsem vypočítavá mrcha?

22. února 2013 v 16:11 | Snílek |  každá mince má dvě strany
Jmenuje se Saki, je jí 35 let a má dvě malé děti. Měla i manžela Toba, ale ten jí opustil. Dobře udělal, protože se o něj vůbec nestala a podváděla ho. Pracuje sice ve firmě, ale místo prý získala přes postel. Děti chodí ve spravovaném oblečení, protože není schopná koupit jim nějaké pořádné a prý také nadělala spousty dluhů. Zatímco její chudák manžel se snažil podnikat. Nikdy mu nic nevyšlo, protože to všechno bojkotovala. Nedávno jsem jí viděla, jak flirtuje s panem domácím, prý jestli jim tenhle měsíc neodpustí nájemné. Je to pěkná mrcha, ale bohužel hezká, takže jí to vyšlo, zatímco domácí slintal za jejím perfektně vymodelovaným zadečkem.
Potom co jí chudák manžel opustil a prohrál soud o děti, beztak zase před postel, chodila asi týden jako tělo bez duše. Najednou jako by se obrátilo, získala prestižnější místo ve firmě a během měsíce to dotáhla až na místo vedoucí tří oddělení, to se žádné ženě nepodařilo. Také jsem včera slyšela nějaké sténání z bytu pana domácího a o hodinu později z něho vycházela ona. Chodí pěkně oblékaná, i její děti už nemají ty napůl roztrhané cáry oblečení. Aspoň že se o ně začala trochu starat.
Zatímco my obyčejní lidé si poctivě vyděláváme, ona to všechno získala přes postel. Je to vypočítavá mrcha!


Proč si myslíte, že jsem hodná?

19. února 2013 v 15:59 | Snílek |  každá mince má dvě strany
Jmenuje se Akira, je jí 20 let a řeknu vám, lepšího člověka jste snad nepotkali. Ona se o všechny stará, vždycky každému pomůže. Už když jsme spolu chodily do třídy, tak radila při zkoušení a písemkách. Pomáhala s domácími úkoly, nikdy jí nebylo zatěžko s vámi strávit odpoledne a vysvětlovat probíranou látku. Když učitel potřeboval pomoc, většinou se nikdo zrovna nehrnul, ale ona se bez řečí zvedla a pomohla mu.
Má nemocnou babičku a stará se o ní, i když to znamená, že musí upomenout své zájmy. Když musíte někam jet, ráda se vám postará o zvířátko, či mladší sestřičku. Můžete jí věřit, protože žádné vaše tajemství nevyzradí, nepomlouvá a ani o ostatních nehovoří ošklivě za jejich zády. Má přítele, kterému je vždy věrná. Nedávno mi pomohla s moc těžkým nákup a pohlídala mi děcko, když jsem musela na noční. Je to moc hodná holka.